שירותי פירוק גגות אסבסט

בדף זה תוכלו למצוא מידע על פירוק ופינוי גגות אסבסט ולמה עדיף לתת לנו המומחים לעשות את זה 

יש לך גג אסבסט?- תן לנו לטפל לך בזה!

חברתנו הינה קבלן מוסמך בעלת רישיון קבלן מטעם המשרד להגנת הסביבה (מ. רישיון 70380) ומומחה בתחום פירוק גגות אסבסט ובתחום פינוי אסבסט ממתחמי גגות ומבנים עשויי אסבסט. במהלך השנים ביצענו פירוק אסבסט ממבנים ומגגות של אלפי בתים פרטיים, בתים משותפים ומבנים מוסדיים וציבוריים בישראל.

למה זה חשוב?

מזה למעלה משני עשורים מצביעים מחקרים של ארגון הבריאות האמריקאי כי סיבי האסבסט מהווים חומר מסוכן לבריאות האדם. הדברים אמורים במיוחד לגבי מבנים וגגות אסבסט ישנים, בהם פגעי הזמן ומזג האוויר מביאים להתפוררות החומר ושחרור מאסיבי של סיבי אסבסט לאוויר החופשי, גודלו הקטן של האסבסט (מיקרונים בודדים) מאפשר לו להיכנס אל הריאות שלנו ושם האסבסט מצטבר, חוסם את נדייות הריאה וגורם למגוון רחב של בעיות נשימה ואפילו לסרטן. לפיכך, יש חשיבות רבה לפירוק אסבסט ופינוי אסבסט מגגות ומבנים והמרתם בחלופות ידידותיות לבריאות ולסביבה.

איך זה עובד?

תהליך פינוי אסבסט מגגות ומבנים הינו תהליך המחייב התערבות של גורם ביצוע מומחה ומוסמך, בשל סכנות הבריאות העלולות להיגרם כתוצאה מטיפול לא זהיר ומקצועי. חברתנו הינה קבלן מוסמך מטעם המשרד לאיכות הסביבה בתחום פינוי אסבסט ופירוק גגות אסבסט, וערוכה להחליפם באופן בטיחותי בהתאם להנחיות הקפדניות של המשרד.

התהליך כולל: 


הגעה לאתר ללא התחייבות 


הערכת מצב המבנה ומה נדרש לבצע


מתן ייעוץ ללא עלות


במידה ונדרש פינוי, מגישים בקשה למשרד להגנת הסביבה ומוציאים היתרים


הובלה ( משאית מורשת חומ"ס) והטמנה לאתר מורשה איכות הסביבה


דגימות עפ"י ההיתר


מתן אישור אכלוס מבנה


הגשת דוח מסכם למשרד הגנת הסביבה אנחנו ערוכים לביצוע תהליכי פינוי גגות אסבסט במינימום זמן ותוך שמירה על מהלך העבודה והחיים השוטף של לקוחותיה.

טואול בניית אתרים