פרופיל החברה

חברת סול ארי היא מהחברות המובילות בישראל בתחום האנרגיה הירוקה והמתחדשת. החברה מביאה עמה ניסיון מקצועי רב בייעוץ, תכנון, מימון, התקנה ותחזוקה של מערכות סולאריות בישראל.

תחום האנרגיה הירוקה מתפתח ללא הרף, וניצול של אנרגיה סולארית צובר תאוצה בשנים האחרונות במדינת ישראל. מדינתנו בורכה בשמש לאורך כל השנה ובאופן הזה משתלם להתקין מערכת סולארית. 

ניצול אנרגיה סולארית בצורה יעילה מאפשר לא רק לחיסכון בחשמל, אלא גם לחיסכון בכסף, ניתוב של משאבים קיימים באופן "ירוק", ומתן מענה אנרגטי לחברות ואנשים פרטיים.


החברה שלנו מוכרת כקבלן רשום להקמת מערכות ברשם הקבלנים 200א, והמערכות שאנו מקימים מנצלות בצורה המיטבית ביותר את האנרגיה הסולארית בישראל, כך שאף קרן שמש לא מתבזבזת. הצוות המקצועי של החברה מתכנן מערכות סולאריות שונות בהתאם לצרכים של הלקוחות, על מנת שאלו יוכלו ליהנות משירות מותאם אישית. תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, רכיבים איכותיים, וצוות מקצועי בעל ניסיון של מהנדסים, מתכננים וחשמלאים מוסמכים, המערכות שלנו בעלות יכולת התפוקה הגבוהה ביותר בישראל.


סול ארי מלווה את כל לקוחותיה לאורך התהליך כולו – גם לאחר הקמת המערכות. ניתן לפנות אל סול ארי עם כל בעיה המתעוררת ויש מעט מאוד כאלו.  עיקר התחזוקה של המערכת הסולארית נוגע לניקוי פשוט של הלוחות ולמעקב שוטף אחר ביצועי המערכת ע"י זיהוי תקלות או הפחתות בייצור באמצעות מערכת ניטור.

הרכיבים האיכותיים, גופי האלומיניום העמידים והמערכות המתקדמות יוצרות מערך אנרגיה סולארית שמתפקד ללא דופי ומאפשר ללקוחות החברה לחסוך בחשמל לאורך זמן.


החברה שלנו:


מלווה את הלקוח בתהליך תכנון המערכת הסולארית אישורה והתקנתה.


מייעצת ללקוח לקבל את ההחלטות המתאימות עבורו.


בונה מפרט טכני מתאים ללקוח.


מפקחת על עבודת הקבלנים וספקי השירות השונים על מנת למצות את הפוטנציאל של המערכת

טואול בניית אתרים