מערכת סולארית על גגות עסקיים/ מסחריים

מערכת סולארית עסקית היא מערכת המבוססת על קליטה של אנרגיית השמש, ממנה יש בשפע בישראל, והמרה שלה לאנרגיה חשמלית.מערכות מסוג זה מותקנות על שטחי קרקע פנויים, מבנים חקלאיים - רפתות ולולים, מבני מסחר או תעשייה בעלי גג מתאים. 

שטחים של בתי עסק כמו קניונים, מפעלים, בנייני משרדים ועוד, להם יש גגות היכולים לייצר כמות בינונית עד גבוהה של אנרגיה חשמלית. 

הגודל של מערכות סולאריות עסקיות משתנה בהתאם לשטח של הגגות עליהם הן מותקנות.

באופן ישיר, תעריפי החשמל של מערכות סולאריות מסחריות משתנים גם הם.

מערכות סולאריות עסקיות מהוות את חוד החנית בכל הנוגע לייצור של אנרגיה ירוקה לניצול מיידי.

בעלי מבנים עסקיים ברחבי הארץ יכולים להשתמש בגגות שלהם להתקנת מערכות סולאריות עסקיות, שיכולות לחסוך עבורם כסף רב, ואף להניב תשואה לאורך שנים- ללא השקעה של משאבים רבים.


שיטות התחשבנות / מודלים:

תשלום לפי תעריף החשמל - החשמל המיוצר ע"י המערכת משמש לצריכה עצמית של הבית ועודפים מוזרמים לרשת החשמל (בשיטה זו אין צורך בהתקנת מונה יצור) והתחשיב הכלכלי ללקוח מבוסס על חיסכון בצריכת החשמל הביתי ומכירה של העודפים לחברת החשמל.


תשלום לפי תעריף קבוע - כל קוט"ש שייצרתי באמצעות המערכת הסולארית שלי ולא צרכתי אותו ישירות אלא העברתי אותו לרשת החשמל, אני אקבל עליו את התעריף לפי המסלול המתאים.


תשלום לפי ייצור - שיטת ההתחשבנות היא קוט"ש מול כסף בתעריף קבוע וידוע מראש            המובטח ל-25 שנים. כל קוט"ש שייצרתי באמצעות המערכת שלי.   

טואול בניית אתרים