מערכות סולאריות על גגות ביתיים

צריכת החשמל הביתית נמדדת במונחי קילו-ואט-שעה או בקצרה קוט"ש. הצרכן הביתי משלם עבור החשמל על פי תעריף צריכה (תשלום עבור קוט"ש).

המערכת הסולארית המייצרת חשמל שאף הוא נמדד במונחי קוט"ש. המהפכה הטכנולוגית מאפשרת לבעלי בתים פרטיים לייצר חשמל באמצעות פאנלים סולאריים המותקנים על גגות הבתים ולייצר חשמל "ירוק" וליהנות מחיסכון כספי רב.


למי זה מתאים?

לקוחות פרטיים שבבעלותם בית עם גג פנוי רעפים או גג בטון שטוח, סככה או כל מבנה אחר עליו ניתן להתקין לוחות סולאריים לקליטת אור השמש והפיכתו למקור אנרגיה חשמלית


שיטות התחשבנות / מודלים:תשלום לפי תעריף החשמל - החשמל המיוצר ע"י המערכת משמש לצריכה עצמית של הבית ועודפים מוזרמים לרשת החשמל (בשיטה זו אין צורך בהתקנת מונה יצור) והתחשיב הכלכלי ללקוח מבוסס על חיסכון בצריכת החשמל הביתי ומכירה של העודפים לחברת החשמל.


תשלום לפי תעריף קבוע- כל קוט"ש שייצרתי באמצעות המערכת הסולארית שלי ולא צרכתי אותו ישירות אלא העברתי אותו לרשת החשמל, אני אקבל עליו את התעריף לפי המסלול המתאים.


תשלום לפי ייצור - שיטת ההתחשבנות היא קוט"ש מול כסף בתעריף קבוע וידוע מראש המובטח ל-25 שנים. כל קוט"ש שייצרתי באמצעות המערכת שלי. 


במהלך פגישתך עם נציג החברה במסגרת תהליך היעוץ, נציג החברה ידון עימך באיזו שיטת התחשבנות מומלץ לבחור. במסגרת התהליך נבחנים נתוני צריכת החשמל של בית הלקוח, גודל חיבור החשמל הקיים במבנה, סוג הגג, גודלו הזמין של הגג וכיוונו וכן פרמטרים סביבתיים אחרים.


על בסיס נתונים אלו החברה מבצעת תכנון הכולל הצבת / פריסת פאנלים, תכנון חשמלי ומכני, בחירת רכיבי המערכת וכל זאת על מנת להתקין מערכת אשר תייצר את התפוקה המתאימה לצרכי הלקוח
טואול בניית אתרים