מאמרים


אנרגיה סולארית

בואו לייצר הכנסה פאסיבית מחשמל נקי וירוק באמצעות אנרגיה סולארית ביתית על גג ביתכם.

אנרגיה סולארית היא אנרגיה שמקורה בקרינת השמש. מתקני אנרגיה סולארית ממירים את הקרינה האלקטרומגנטית שמגיעה מהשמש לאנרגיה תרמית או לחשמל. עקב ההספק הכולל הגבוה של קרינת השמש על פני כל כדור הארץ יכולה האנרגיה הסולארית להיות מרכיב משמעותי בשוק האנרגיה העולמי, היות שצריכת האנרגיה העולמית השנתית משתווה להספק קרינת השמש המגיעה לפני כדור הארץ במשך שעות ספורות. 


איך המערכת הסולארית מייצרת חשמל?

הפאנלים הסולאריים מחוברים זה לזה. החשמל שמיוצר בהם הוא חשמל ישר – DC והוא מועבר לממיר שהופך את הזרם מזרם ישר לזרם חליפין (AC) ומזרים אותו לשעון החשמל הראשי בבית, משם הוא מוזרם לרשת הארצית של חברת חשמל.

אנרגיה סולארית

חברת סול ארי היא מהחברות המובילות בישראל בתחום האנרגיה הירוקה והמתחדשת. החברה מביאה עמה ניסיון מקצועי רב בייעוץ, תכנון, מימון, התקנה ותחזוקה של מערכות סולאריות בישראל.

תחום האנרגיה הירוקה מתפתח ללא הרף, וניצול של אנרגיה סולארית צובר תאוצה בשנים האחרונות במדינת ישראל. מדינתנו בורכה בשמש לאורך כל השנה ובאופן הזה משתלם להתקין מערכת סולארית. 

ניצול אנרגיה סולארית בצורה יעילה מאפשר לא רק לחיסכון בחשמל, אלא גם לחיסכון בכסף, ניתוב של משאבים קיימים באופן "ירוק", ומתן מענה אנרגטי לחברות ואנשים פרטיים.


החברה שלנו:


מלווה את הלקוח בתהליך תכנון המערכת הסולארית אישורה והתקנתה.


מייעצת ללקוח לקבל את ההחלטות המתאימות עבורו.


בונה מפרט טכני מתאים ללקוח.


מפקחת על עבודת הקבלנים וספקי השירות השונים על מנת למצות את הפוטנציאל של המערכת


יש לכם שאלות?

צרו איתנו קשר

במייל: sol-ari@outlook.co.il

בטלפון: 0503600644

או השאירו פרטים ונחזור אליכםטואול בניית אתרים