מאמרים


אנרגיה ירוקה

הצטרפו למהפכת האנרגיה הירוקה והתחילו לחסוך בחשבון החשמל.

אנרגיה ירוקה הוא כינוי כללי לסוגי אנרגיה אשר אינם מזהמים את הסביבה הטבעית. זאת בניגוד לתהליכים נפוצים של הפקת אנרגיה שמזיקים ומזהמים את הסביבה. התהליך הנפוץ ביותר של להפקת אנרגיה – הוא  בעזרת דלק מאובנים (כגון פחם, נפט וגז טבעי) אשר גורם לזיהום הסביבה ולפליטת פחמן דו-חמצני אשר תורם להגברת אפקט החממה.


מסיבה זו החל החיפוש למציאת חלופות בריאות וסביבתיות יותר. אחד המקורות הזמינים ביותר לאנרגיה ירוקה הוא השמש, שצפויה לבעור למשך עוד מיליארדי שנים, ומשחררת בכל שניה כמות אנרגיה ששקולה לצריכת האנרגיה של האדם במשך כמיליון שנה. השמש היא גם המקור העקיף של רוב האנרגיה ירוקה שבה אנו משתמשים כיום: כמעט כל היצורים החיים בכדור הארץ תלויים באופן ישיר או עקיף בתהליך הפוטוסינתזה, שבאמצעותו צמחים ויצורים חד-תאיים מסוימים מנצלים את אנרגיית השמש להפקת אנרגיה. אנרגיית השמש, הנחשבת למשאב שאינו מתכלה. קרני השמש מחדירות אנרגיה לכדור הארץ והן ניתנות לשימוש כתחליף סביבתי לחשמל. 


פועלים מתקינים לוחות סולאריים בשביל ליצור אנרגיה ירוקה

חברת סול ארי היא מהחברות המובילות בישראל בתחום האנרגיה הירוקה והמתחדשת. החברה מביאה עמה ניסיון מקצועי רב בייעוץ, תכנון, מימון, התקנה ותחזוקה של מערכות סולאריות בישראל.

תחום האנרגיה הירוקה מתפתח ללא הרף, וניצול של אנרגיה סולארית צובר תאוצה בשנים האחרונות במדינת ישראל. מדינתנו בורכה בשמש לאורך כל השנה ובאופן הזה משתלם להתקין מערכת סולארית. 

ניצול אנרגיה סולארית בצורה יעילה מאפשר לא רק לחיסכון בחשמל, אלא גם לחיסכון בכסף, ניתוב של משאבים קיימים באופן "ירוק", ומתן מענה אנרגטי לחברות ואנשים פרטיים.


החברה שלנו:


מלווה את הלקוח בתהליך תכנון המערכת הסולארית אישורה והתקנתה.


מייעצת ללקוח לקבל את ההחלטות המתאימות עבורו.


בונה מפרט טכני מתאים ללקוח.


מפקחת על עבודת הקבלנים וספקי השירות השונים על מנת למצות את הפוטנציאל של המערכת


יש לכם שאלות?

צרו איתנו קשר

במייל: sol-ari@outlook.co.il

בטלפון: 0503600644

או השאירו פרטים ונחזור אליכם
טואול בניית אתרים